Tuzla Parça Eşya Taşıma

Tuzla Parça Eşya Taşıma

Tuzla Parça Eşya Taşıma

İstanbul’un gün içerisinde milyonlarca aracın geçim yaptığı, eşsiz manzarası ile her daim gözde illerinden birisi olan Tuzla, yılın belirli aylarında parça eşya taşıma sektöründe hızlı atılımları ile ön plana çıkmaktadır. Firmamız Tuzla parça eşya taşıma hizmetinde müşterilerimize sunmuş olduğumuz profesyonel hizmet sayesinde işimizden büyük oranda memnun kalmaktadırlar. 

Tuzla içerisinde marka değerini ve müşteri sayısını her geçen gün sayılı firmalardan birisi olan Everes nakliyat, özellikle son dönemde gerek firması içerisinde gerekse kamyonları içerisinde uygulamış olduğu ek projeler ile her daim adından söz ettirmektedir. Tuzla parça eşya taşıma firmaları arasında müşterilerin ilk tercihi haline gelen firmamız bu anlamda işlerine devam edebilmekten mutluluk duymaktadır.

Tuzla Parça Eşya Taşıma Hizmetimizde Covid-19 Pandemisine Karşı Almış Olduğumuz Önlem ve Tedbirler

Firmamız Covid-19 Pandemisinin ülkemizde görülmeye ve aktif olarak yayılmaya başlandığı ilk günden itibaren önlemlerini sıkı sıkıya almış bulunmaktadır. Bu anlamda devamlı olarak kullandığımız ve işlerimizin merkez noktası haline gelen aynı zamanda siz değerli müşterilerimize ağırladığımız ofis ve bürolarımızı mütemadiyen geniş dezenfeksiyon işlemlerine tabi tutmaktayız. Aynı zamanda yanımızda aktif olarak çalışan tüm personel arkadaşlarımıza maskelerini takmalarını, sosyal mesafe kurallarına olabildiğince itima göstermeleri konusunda uyarılarda bulunmaktayız. Bunların yanı sıra gerek ofislerimiz içerisinde gerekse kamyonlarımıza kolonya, dezenfektan ve maskeler mevcuttur. Covid-19 Pandemisine karşı almış olduğumuz sıkı önlemler sayesinde siz de güven içerisinde ofislerimize uğrayabilir kaliteli ve profesyonel hizmetten doyasıya faydalabilirsiniz.

Neden Bizi Seçmelisiniz ve İşinizi Neden Bize Emanet Etmelisiniz?

-Firmamız uzun yılar boyunca gerek Tuzla içerisinde gerekse İstanbul’un birçok farklı noktasında aktif olarak parça eşya taşıma hizmeti sunmaktadır. Uzun yılların bünyemize katmış olduğu bilgi, birikim ve tecrübe doğrultusunda devam ettiğimiz bu yolda her daim müşteri odaklı işler çıkarmaktayız. 

-Avrupa ve Dünya standartlarında hizmet kalitemiz sayesinde güven içerisinde işinizi bize telsim edebilirsiniz.

-Müşteri memnuniyeti esaslı çalışma standartlarımız ile müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmet sayesinde nakliyat ve taşımacılık sektöründeki etkinlik alanımızı her geçen gün arttırmaktayız.

-Firmamız Tuzla parça eşya taşımacılığı sektöründe devletimizin gerekli görmüş olduğu tüm izin ve belgeleri eksiksiz bir şekilde yerine getirmiştir. Bu anlamda siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz tüm hizmetlerde belge esaslı çalışmaktayız.

-Müşterilerimizin bize teslim etmiş oldukları ürünlere geniş paketleme işlemi yapmaktayız. Geniş paketleme işlemlerimiz sayesinde ürünler kamyonlara yerleştirme, yolculuk veya adrese teslim aşamasında herhangi bir sıkıntı ile karşılaşma olasılığını ortadan kaldırmaktayız. Unutmayın ki siz değerli müşterilerimizin ürünleri bizim ürünlerimizdir. Sizin bize emanet etmiş olduğunuz tüm ürünlere gözümüz gibi bakmaktayız.

-Taşıyacağımız ürünlerin tamamına yakınına ‘’nakliyat sigortası’’ oluşturmaktayız. Nakliyat sigortası sayesinde ürünleri kamyonlara yerleştirme, yolculuk veya adrese teslim aşamasında oluşabilecek her türden problemin sorumluluğu firmamıza aittir. Fakat her firmada olduğu gibi bizim firmamızın da belirli ölçüde ve şekilde sorumluluk almaktayız. Sorumluluk haklarımızı müşterilerimize hem yazılı hem de söze olarak beyan etmekte ve anlatmaktayız. Eğer işimiz müşterilerimizin onayından geçerse hizmet vermeye başlamaktayız.

Tuzla Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Tuzla içerisinde aktif olarak hizmet kolları olan her firmada olduğu gibi bizim firmamızın da belirlediği fiyat politikası mevcuttur. Bu fiyat politikası diğer nakliyat firmalarının uygulamış olduğu politika ile benzerlik gösterebilmektedir. Tuzla parça eşya taşıma fiyatları ile alakalı net bir rakam vermek yanlış ve yersiz kalacaktır.

Firmamız ile alakalı aklınızda kalan tüm sorular için ve fiyat teklifleri almak için bize e posta adreslerimizden veya telefon numaramızdan hemen ulaşabilirsiniz.