Tuzla Ev ve Ofis Taşımacılığı

Tuzla Ev ve Ofis Taşımacılığı

Tuzla Ev ve Ofis Taşımacılığı

İstanbul’un nadide ilçesi konumunda bulunan yılın belirli aylarında taşımacılık ve nakliyat sektöründe büyük bir yoğunluk ile karşılaşan başlıca ilçe her daim Tuzla olmaktadır. Tuzla içerisinde çeşitli nedenlerden ötürü evini veya ofisini taşımak isteyenlerin tüm ihtiyaçlarını ve işlemlerini firmamız yerine getirmektedir. Tuzla ev ve ofis taşımacılığı hizmetimiz süresi boyunca müşterilerimizin en kaliteli hizmetlerden en uygun fiyatlar karşılığında yararlanabilmeleri ve gereken hizmeti sorunsuz bir şekilde alabilmeleri için elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız.

Birçok ulaşım ve metro ağının merkezi haline gelen, gün içerisinde üzerinden milyonlarca aracın geçiş yaptığı ilçelerden birisi konumundadır. Her geçen gün ev ve ofis taşıma hizmetlerine olan ihtiyacın artması bu sektörün her geçen gün maddi anlamda katlanarak artmasına yardımcı olmaktadır. Tuzla içerisinde ev ve ofis taşımacılığı sektöründe yükselen sayılı firmalardan birisi olan Everes nakliyat, geniş kamyon seçenekleri ve uygun ödeme planları ile her daim müşterilerine hizmet vermektedir.

Neden Bizimle Ortaklaşama İşlere İmza Atmalısınız?

-Firmamız uzun yıllar boyunca aktif olarak tüm Tuzla halkına ev ve ofis taşımacılığı hizmeti sunmuş ve sunmaya devam etmektedir. Uzun yılların bünyemize dahil etmiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ile devam etmiş olduğumuz bu serüvende her daim müşteri memnuniyetini hayatımızın temel yapı taşı haline getirmekteyiz. 

-Firmamız devletimizin gerekli görmüş olduğu tüm izin ve belgeleri eksiksiz ve tam bir şekilde yerine getirmiştir. Bu anlamda güven içerisinde ofislerimize uğrayabilir kaliteli ve profesyonel hizmetimizin tadını çıkartabilirsiniz. Tuzla ev ve ofis taşımacılığı hizmetimizde tüm işlemlerimiz belgeler ile onaylandığını belirtmek isteriz.

-Müşteri memnuniyetini tüm önceliklerimizin ve işimizin önüne görmekteyiz. Gerek fiyat tekliflerinde gerekse vermiş olduğumuz hizmet ile müşteri memnuniyetini sağlayabilmek adı altında büyük bir uğraş vermekteyiz. Müşteri memnuniyet oranlarımız sayesinde birçok müşterinin nakliyat ve taşımacılık sektöründe ilk tercihi haline gelmektedir.

-Müşterilerimiz bize sonsuz güvenerek işlerini teslim etmektedir. Müşterilerimizin bize emanet etmiş oldukları ürünleri geniş paketleme işlemlerine tabi tutmaktayız. Bu sayede ürün içerisinde oluşabilecek her türden problemi en aza indirmekteyiz.

-Taşıyacağımız tüm ürünlere ‘’nakliyat sigortası’’ oluşturmaktayız. Nakliyat sigortası sayesinde ürünlerin paketleme, yolculuk veya adrese teslim aşamasında oluşabilecek her türden problemin tek sorumluluk kaynağı firmamızındır. Fakat her firmada olduğu gibi bizim firmamızın da kendisine özel olarak almış olduğu sorumluluk derecesi mevcuttur. Bu sorumluluk derecesini müşterimize gerek sözel gerekse yazılı olarak beyan etmekte ve onayını aldıktan sonra işimize başlamaktayız. Bu anlamda hizmetimiz süresi boyunca tüm kolların sizin elinizde olduğunu bilmenizi ister ve işinizi güven içerisinde bize teslim edebileceğinizi belirtmek isteriz.

-Gerek İstanbul içerisinde gerekse Türkiye’nin belirli bölgelerinde çalışmış olduğumuz diğer firmalar ile müşteri portremizi her geçen gün arttırmakta ve bu anlamda mutluluk duymaktayız.

-Geniş çalışan kadromuz ve her türden evi rahatlıkla taşımaya meyilli olan kamyonlarımız ile çıkmış olduğumuz bu serüvende müşterilerimizin ihtiyaçlarına sorunsuz bir şekilde cevap verebildiğimizden ötürü mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz.

 

Tuzla Ev ve Ofis Taşımacılığı Fiyatları

Tuzla içerisinde aktif olarak ev ve ofis taşımacılığı hizmeti sunan çoğu firma gibi bizim firmamızın da kendisine göre almış olduğu fiyat politikası mevcuttur. Bu anlamda firmamızın Tuzla ev ve ofis taşımacılığı fiyatları konusunda net bir sayı söylemesi yersiz kalacaktır. Fakat müşterilerimizin unutmaması gereken bir husus vardır ki vermiş olduğumuz fiyat teklifleri ile yüzünüzün gülmesine neden olacağımızdır.

Firmamız ile alakalı aklınızda kalan tüm sorular için ve fiyat teklifi alabilmek için günün 24 saati bizimle e posta adreslerimizden veya telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.