Sultanbeyli Taşımacılık

Sultanbeyli Taşımacılık

 

Sultanbeyli Taşımacılık

İstanbul’un nadide ilçesi haline gelen aynı zamanda yılın özellikle bahar aylarında taşımacılık ve nakliyat sektöründe çok yoğun olarak çalışan ve bu anlamda yeni projelere imza atan Sultanbeyli, eşsiz manzarası, görülmeye ve bakılmaya değer sokak ve caddeleri ile ön plana çıkmaktadır. Sultanbeyli nakliyat sektörünün vazgeçilmez bir parçası haline gelen Everes nakliyat olarak her daim müşterilerimizin istek ve taleplerine sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde cevap verebilmekten memnuniyet duymaktayız.

Sultanbeyli Taşımacılık Hizmetinde Bir Marka Haline Gelen Everes Nakliyat

Sultanbeyli taşımacılık hizmeti özellikle son yıllarda çok hızlı kalkınmalara imza atmıştır. Bu anlamda Sultanbeyli içerisinde aktif olarak rol üstlenen ve Sultanbeyli halkına profesyonel bir hizmet sunan Everes nakliyat olarak müşterilerimizin istek ve taleplerine sorunsuz bir şekilde cevap verebilmekten memnuniyet duymaktayız. Firmamız Everes nakliyat olarak her daim müşterilerimizin bize farklı yerlerden ulaştırmış oldukları istek, talep ve sorunları en ince ayrıntısına kadar okumakta ve bir an önce gerekeni yerine getirmekteyiz.

Neden Firmamız ile Ortaklaşa İşlere İmza Atmalısınız?

-Firmamız uzun yıllar boyunca aktif olarak İstanbul’un birçok farklı ilçesi nakliyat ve taşımacılık hizmeti sunmuştur. Uzun yılların bünyemize sağlamış olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ile devam etmiş olduğumuz bu sektörde her daim müşterilerimize sorunsuz ve kesintisiz hizmet sunmaktayız.

-Müşterilerimizin bize taşımacılık ve nakliyat işlemi için emanet etmiş olduğu tüm ürünleri sorunsuz bir şekilde paketlemekte ve gereken önemi eksiksiz bir şekilde yerine getirmekteyiz. Geniş paketleme işlemlerimiz sayesinde güven içerisinde işinizi ve eşyalarınızı bize teslim edebilirsiniz. Size sorunsuz ve profesyonel hizmet sunacağımızı garantisini vermekteyiz.

-Firmamız Sultanbeyli taşımacılık hizmeti süresi boyunca devletimizin gerekli görmüş olduğu tüm belge ve izinleri eksiksiz bir şekilde yerine getirmiştir. Bu anlamda devletimizin belirli aralılarla ofislerimize gelerek kontrol etmiş olduğu doküman ve izinler sayesinde işlerimize sorunsuz bir şekilde devam etmekteyiz. Tüm işlerimizde belge usulü çalışmamız müşterilerimizin bize olan itimadını ve güvenini arttıran en nadide özellikler arasında yer almaktadır.

-Avrupa ve Dünya standartlarında hizmet kalitemiz sayesinde siz değerli müşterilerimizin Sultanbeyli ilçesinde ihtiyaç duymuş olduğu tüm nakliyat ve taşımacılık hizmetlerini sorunsuz bir şekilde yerine getirmekteyiz. Üstün hizmet kalitemiz sayesinde işinizi bize teslim edebilirsiniz. Sizin tek yapacağınız arkanıza yaslanarak profesyonel ve kaliteli hizmetin hangi aşamalar ile gerçekleştiğini izlemek olacaktır.

Sultanbeyli Taşımacılık Hizmetlerimizde Covid-19 Pandemisine Karşı Almış Olduğumuz Önlem ve Tedbirler 

Sultanbeyli taşımacılık hizmetimizde Covid-19 Pandemisine karşı tüm önlem ve tedbirlerimizi sıkı sıkıya almış ve yürürlüğe en başından beri koymuş bulunmaktayız. Bu anlamda devamlı olarak kullandığımız işlerimizin merkez noktası haline gelen aynı zamanda siz değerli müşterilerimizi ağırlamış olduğumuz ofis ve büroları belirli aralıklarla sıkı dezenfeksiyon işlemlerine tabi tutmaktayız. Bunun yanı sıra işlerimizi yönetmiş olduğumuz ofis be bürolarımızda sürekli olarak güncellemiş olduğumuz dezenfeksiyon, kolonya ve maskeler mevcuttur. 

Covid-19 Pandemisine karşı almış olduğumuz önlemler bununla da sınırlı kalmamaktadır. Bunun yanı sıra yanımızda aktif olarak görev alan tüm personel arkadaşlarımıza maskelerini takmalarını, sosyal mesafe kurallarına olabildiğince uyum göstermeleri konusunda uyarılarda ve tembihlerde bulunmaktayız.

Sultanbeyli taşımacılık fiyatları ile alakalı daha geniş çaplı bilgi almak ve firmamız ile alakalı aklınızda kalan tüm soruların cevapları için e posta adreslerimizden veya telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz. Size en kaliteli ve profesyonel hizmeti sunacağımızdan şüpheniz olmasın isteriz. Sağlıklı günler dileriz.