Sultanbeyli Parça Eşya Taşıma

Sultanbeyli Parça Eşya Taşıma

Sultanbeyli Parça Eşya Taşıma

İstanbul’un nadide ilçesi haline bürünen her yıl özellikle bahar aylarında parça eşya taşıma olan ihtiyacın arttığı bir ilçe olan Sultanbeli’ye aktif olarak parça eşya taşıma hizmeti sunmaktadır. Sultanbeyli parça eşya taşıma hizmetimiz süresi boyunca siz değerli müşterilerimizin en kaliteli ve profesyonel hizmetlerden en uygun fiyatlar karşılığında yararlanabilmeleri için çalışmaktan mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz.

Sultanbeyli Parça Eşya Taşıma Hizmetlerinde Belgelerimiz

Firmamız İstanbul’un ve Türkiye’nin belirli yerlerinde müşterilerimize sunmuş olduğu tüm parça eşya taşıma hizmetlerinde devletimizin gerekli görmüş olduğu tüm belge ve izinleri eksiksiz bir şekilde yerine getirmiştir. Parça eşya taşıma hizmetinde olduğu gibi nakliyat ve taşımacılık sektöründe aklınıza gelebilecek tüm hizmet kollarında belge usulü çalışma standartlarımız sayesinde müşterilerimizin bize olan itimadını ve güvenini kolaylıkla kazanmaktayız.

Sultanbeyli Parça Eşya Taşıma Hizmetinde Neden Firmamızı Seçmelisiniz?

-Firmamız uzun yıllar boyunca aktif olarak başta Sultanbeyli olmak üzere Türkiye’nin birçok farklı adresine eş zamanlı olarak parça eşya taşıma hizmeti sunmuş ve sunmaya da devam etmektedir. Uzun yılların bünyemize katmış olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ile devam etmiş olduğumuz bu sektörde her daim müşteri odaklı işlerimiz ile ön plana çıkmaktadır.

-Firmamız siz değerli müşterilerimize Avrupa ve Dünya standartlarında bir hizmet sunmaktadır. Avrupa ve Dünya standartlarında hizmet kalitemiz sayesinde müşterilerimizin çoğunlukla ilk tercihi haline gelmekteyiz. Müşterilerimize üstün hizmet avantajları sunmaktan mutluluk duymaktayız.

-Firmamız siz değerli müşterilerimizin bize nakliyat ve taşımacılık işlemi için emanet etmiş olduğu tüm ürün ve eşyaları büyük bir hassasiyet ile taşımaktayız. Bu anlamda taşıyacağımız tüm ürünleri geniş paketleme işlemlerine tabi tutmaktayız. Geniş paketleme işlemlerimiz sayesinde güven içerisinde bize danışabilirsiniz.

-Taşıyacağımız tüm ürünlere ‘’nakliyat sigortası’’ oluşturmaktayız. Nakliyat sigortası sayesinde eşyaların paketleme ve kamyonlara bindirme, yolculuk veya adrese teslim aşamasında oluşabilecek tüm problemlerin tek sorumluluk kaynağı firmamızdır. Fakat her nakliyat ve taşımacılık firmasında olduğu gibi bizim firmamızın da belirli derecede almış olduğu sorumluluk derecesi mevcuttur. Bu sorumluluk derecesini müşterimize hem yazılı hem de sözel olarak beyan etmekte ve onayını aldıktan sonra işe başlamaktayız. 

Sultanbeyli Parça Eşya Taşıma Hizmetinde Covid-19 Pandemisine Karşı Almış Olduğumuz Önlem ve Tedbirler

Sultanbeyli parça eşya taşıma hizmetlerinde Covid-19 Pandemisine karşı tüm önlem ve izinleri eksiksiz bir şekilde almış bulunmaktayız. Bu anlamda devamlı olarak kullandığımız, işlerimizin genel merkez noktası haline gelen aynı zamanda siz değerli müşterilerimizi ağırlamış olduğumuz ofis ve bürolarımızı belirli aralıklarla geniş dezenfeksiyon işlemlerine tabi tutmaktayız. Bunun yanı sıra gerek ofislerimiz içerisinde gerekse kamyonlarımız içerisinde kolonya, dezenfektan ve maskeler mevcuttur.

Covid-19 Pandemisine karşı almış olduğumuz önlemler bununla da sınırlı kalmamaktadır. Aynı zamanda yanımızda aktif olarak çalışan tüm personel arkadaşlarımıza maskelerini takmalarını, sosyal mesafe kurallarına uyum göstermeleri, hem de el hijyenine dikkat etmeleri konusunda uyarılarda bulunmaktayız.

 

Sultanbeyli Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Firmamız Sultanbeyli parça eşya taşıma fiyatları konusunda diğer tüm nakliyat ve taşımacılık firmalarında olduğu gibi fiyat tekliflerini değiştiren unsurlar yer almaktadır. Bu unsurları müşterimize hem yazılı hem de sözel olarak beyan etmekte ve onayını aldıktan sonra işe başlamaktayız.

Firmamız ile alakalı aklınızda kalan tüm soruların net cevapları ve fiyat teklifi alabilmek için e posta adreslerimizden veya telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.