Pendik Taşımacılık

Pendik Taşımacılık

Pendik Taşımacılık

İstanbul’un en çok etkileşim alan ve gün içerisinde üzerinden milyonlarca aracın geçmiş olduğu Pendik, özellikle yılın belirli aylarında taşımacılık ve nakliyat sektöründe büyük bir yoğunluğun merkezi haline gelmektedir. Pendik içerisinde taşımacılık ve nakliyat sektörü konusunda uzmanlaşan ve profesyonel hizmet sunan sayılı Pendik taşımacılık firmaları arasından Everes nakliyat olarka ön planda yer almaktadır. Pendik taşımacılık hizmetimiz süresi boyunca siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve profesyonel hizmeti en uygun ve avantajlı fiyatlar karşılığında sağlayabilmekten memnuniyet duymaktayız.

Pendik Taşımacılık Hizmetinde Bir Dev Haline Gelen Everes Nakliyat

Firmamız Pendik nakliyat gerek ofisleri içerisinde gerekse çalışma sahasında geliştirmiş olduğu ve sürekli olarak değiştirdiği çalışma standartları ile ön planda yer almaktadır. Pendik nakliyat ve taşımacılık hizmetini apayrı bir boyuta taşıyan firmamız, bu anlamda siz değerli müşterilere en kaliteli ve profesyonel hizmeti sunmaktadır.

Neden Bizimle Ortaklaşa İşlere İmza Atmalısınız?

-Firmamız Pendik taşımacılık hizmeti süresi boyunca devletimizin gerekli görmüş olduğu ve sürekli olarak gelip kontrol ettikleri belge ve dokümanları eksiksiz bir şekilde yerine getirmiştir. Sürekli olarak güncelleştirdiğimiz ve yenilediğimiz belgelerimiz sayesinde müşterilerimizin bize olan güvenini sürekli olarak tazelemekteyiz.

-Firmamız uzun yıllar boyunca aktif olarak devamlı bir şekilde Pendik taşımacılık ve nakliyat hizmeti sunmuş ve sunmaya devam etmektedir. Uzun yılların bünyemize katmış olduğu tecrübe, bilgi ve deneyim ile devam etmiş olduğumuz ve her geçen gün kendimize yeni bilgiler kattığımız taşımacılık  sektörünün bir parçası haline gelmekten mutluluk duymaktayız. Profesyonel ve deneyimli bir hizmet sunmamızda bir başka sebepte uzun yılların bize vadetmiş olduğu olumlu ve pozitif yönlerden geçmektedir.

-Firmamız siz değerli müşterilerine Avrupa ve Dünya standartlarında bir hizmet sunmaktadır. Üst düzey çalışma kalitemiz sayesinde müşterilerimizin Pendik içerisindenakliyat ve taşımacılık firmaları arasından ilk tercihi halinegelmekteyiz. Müşterilerimizin ilk tercihi haline gelmekten memnuniyet duyduğumuzu belirtmek isteriz.

-Firmamız taşıyacağı tüm ürünlere ‘’nakliyat sigortası’’ oluşturmaktadır. Nakliyat sigortası sayesinde ürünlerin kamyonlara bindirme, yolculuk veya adrese teslim aşamasında ürün içerisinde oluşabilecek tüm problemlerin sorumluluk kaynağı firmamızdır. Fakat tüm nakliyat ve taşımacılık firmasında olduğu gibi bizim firmamızın da kendisine göre almış olduğu sorumluluk çerçevesi vardır. Bu sorumluluk çerçevesini müşterimize hem yazılı hem de sözel olarak beyan etmekte ve onayını aldıktan sonra işe başlamaktayız. Unutmayın ki işimiz süresi boyunca tüm kollar müşterilerimizin elinde yer almaktadır.

-Müşteri memnuniyeti çok önem veren sayılı Pendik nakliyat firmaları arasında yer almak en büyük gurur kaynağımız haline gelmektedir. Müşterilerimizin çeşitli yollardan bize ulaştırdıkları yorum, tale, istek ve önerileri büyük bir ciddiyet ile değerlendirmekte ve gerekeni en kısa süre içerisinde gerçekleştirmekteyiz. Kısa süre içerisinde problem çözebilmemiz müşterilerimizin ilk tercihi haline gelmemizde bir başka noktadır.

-Nakliyat hizmetimiz süresi boyunca müşterilerimizin bize emanet etmiş oldukları tüm ürünleri kendi ürünümüz gibi korumakta ve geniş paketleme işlemlerine tabi tutmaktayız. En ufak noktasına ve ayrıntısına kadar paketleme işlemine tabi tuttuğumuz ürünler yolculuk esnasında herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmaların önüne geçmesinde bize yardımcı olmaktadır.

Pendik Taşımacılık Fiyatları

Nakliyat sektöründe fiyat politikasını değiştiren birden çok unsur yer almaktadır. Bu unsurların hepsi tek başına etkili değilken toğlu halde fiyat listesini ortaya çıkmarmaktadır. Pendik taşımacılık fiyatları konusunda net bir yargıda bulunmak yersiz kalacaktır.

Firmamız ile alakalı aklınızda kalan tüm sorular için ve fiyat teklifi alabilmek için bize e posta adreslerinden veya telefon numaramızdan hemen ulaşabilirsiniz. Size en kaliteli ve profesyonel hizmeti sunacağımızdan şüpheniz olmasın isteriz. Kahvemizi içmeye her daim bekleriz.