Pendik Parça Eşya Taşıma

Pendik Parça Eşya Taşıma

Pendik Parça Eşya Taşıma

Pendik halkının özellikle son yıllarda ihtiyaç duyduğu sektörlerin başında taşımacılık ve nakliyat hizmeti gelmektedir. Firmamız Pendik ve İstanbul halkının ihtiyaç duymuş olduğu Pendik parça eşya taşıma hizmetini en uygun fiyatlar karşılığında sunabilmekten mutluluk duymaktadır. 

Pendik her geçen gün İstanbul’un ticaret merkezi haline gelmektedir. Bulunduğu konumun işlekliği ve birçok metroağı ve ulaşım hizmetlerinin kesişim yeri olması buranın ön planda yer almasına yardımcı olmaktadır.

Pendik Parça Eşya Taşıma Hizmetlerinde Neden Bizimle Ortaklaşa İşler Çıkarmalısınız?

-Firmamız uzun yıllar boyunca aktif olarak gerek Pendik içerisinde gerekse İstanbul’un birçok farklı noktasında eş zamanlı olarak hizmet vermektedir. Uzun yılların bünyemize devamlı olarak katmış olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ile devam ettiğimiz bu yolculukta her diam müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilmekten ve sorun çözebilmekten mutluluk duymaktayız.

-Firmamız Pendik içerisinde parça eşya taşıma sektörü için devletimizin gerekli görmüş olduğu tüm belge, doküman ve izinleri eksiksiz bir şekilde yerine getirmiştir. Belge usulü çalışma standartlarımız sayesinde her daim işinizi bize teslim edebilirsiniz. İşinizi bize teslim ettikten sonra yapacağınız tek işlem arkanıza yaslanarak kaliteli ve profesyonel hizmetin tadını çıkarmak olacaktır. Sizin için en iyisini yaptığımızdan şüpheniz olmasın isteriz.

-Müşterilerimizin bize emanet etmiş olduğu ve taşımacılık-nakliyat işlemi yapacağımız tüm ürünleri ayrım gözetmektesizin geniş pakeleme işlemlerine tabi tutmaktayız. Ürünler içerisinde geniş paketleme işlemi yapmamız eşyaların yolculuk esnasında herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmamalarına ve sorunsuz hizmetin devam etmesine yardımcı olmaktadır.

-Müşterilerimizin ürünleri taşıma ve nakliyat öncesi ‘’nakliyat sigortası’’ oluşturmaktayız. Nakliyat sigortası sayesinde ürünler kamyonlara bindirilme, taşıma esnasında veya adrese teslim aşamasında oluşabilecek tüm problemlerin tek sorumluluk kaynağı firmamızın altına girmektedir. Fakat tüm nakliyat ve taşımacılık hizmeti sunan firmalarda olduğu gibi bizim firmamızın da belirli derecede almış olduğu sorumluluk derecesi mevcuttur. Bu sorumluluk derecesini müşterimize hem yazılı hem de sözel olarak beyan etmekte ve onayını aldıktan sonra işe başlamaktayız. Bu anlamda tüm işlerimizin merkez noktasının sizin elinizde olduğunu belirtmek isteriz.

Pendik Parça Eşya Taşıma Hizmetinde Covid-19 Pandemisine Karşı Almış Olduğumuz Önlem ve Sorumluluklar

Firmamız Covid-19 Pandemisinin ülkemizde görülmeye ve hızlı bir şekilde yayılmaya başlandığı ilk günden itibaren önlemlerini çok sert ve sıkı bir şekilde almış bulunmaktadır. Bu anlamda devamlı olarak kullanmış olduğumuz ve işlerimizin genel merkez noktası haline gelen ofis ve bürolarımızı belirli aralıklarla dezenfeksiyon işlemlerine tabi tutmaktayız. Aynı zamanda gerek araçlarımız içerisinde gerekse kamyonlarımız içerisinde devamlı olarak kolonya, dezenfektan ve maskeler mevcuttur.

Covid-19 Pandemisine karşı almış olduğumuz önlemler bununla da sınırlı kalmamaktadır. Aynı zamanda yanımızda aktif olarak görev alan tüm personel arkadaşlarımıza maskelerini takmalarını sosyal mesafe kurallarına uyum göstermeleri konusunda uyarılarda ve tedbirlerde bulunmaktayız. Covid-19 Pandemisine karşı almış olduğumuz sıkı önlemler sayesinde siz de güven içerisinde ofislerimize uğrayabilir kaliteli ve profesoynel hizmetinizin tadını çıkartabilirsiniz.

 

Pendik Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Pendik içerisinde parça eşya taşıma hizmetinde bulunan tüm firmalarda olduğu gibi firmamızın da öncelikli olarak görmüş olduğu ve fiyat politikasını değiştirecek potansiyele sahip birkaç farklı unsur yer almaktadır. Bu unsurların hepsi bir araya geldiğince fiyat teklifi oluşturmaktayız.

Fiyat politikamız ile alakalı daha geniş çaplı bilgi alabilmek ve firmamız ile alakalı aklınızda kalan tüm soruların cevapları için bize e posta adreslerimizden veya telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. Kahvemizi içmeye her daim bekleriz..