Pendik Nakliyat

Pendik Nakliyat

Pendik Nakliyat

İstanbul’un en kalabalık ilçelerinin başında gelen Pendik, gün içerisinde milyonlarca aracın geçtiği devasa bir ilçedir. Her yıl özellikle bahar aylarında nakliyat ve taşımacılık konusunda büyük bir yoğunluğun merkezi haline gelmektedir. Firmamız Pendik nakliyat hizmet kolları sayesinde Pendik içerisinde nakliyat ve taşımacılık işlemi olan müşterilerin imdadına yetişmektedir. Uygun fiyat tekliflerimiz ve profesyonel hizmetimiz sayesinde müşteri memnuniyetini her diam sağlayabilmektedir.

Pendik özellikle akşam ve geceleri aydınlanan sokak ve caddeleri, tarihe açılan mekanları, eşsiz manzarası ile her daim ön planda yer almaktadır. 

Pendik İçerisinde Nakliyat ve Taşımacılık İşleminde Neden Bizimle Ortaklaşa İşlere İmza Atmalısınız?

-Firmamız uzun yıllar boyunca aktif olarak gerek Pendik içerisinde gerekse İstanbul’un çoğu ilçesinde nakliyat ve taşımacılık hizmeti vermektedir. Uzun yılların bünyemize katmış olduğu bilgi, birikim ve tecrübe doğrultusunda devam etmiş olduğumuz bu yolculukta her daim müşterilerimizin istek ve taleplerine cevap vermeyi hedeflemekteyiz.

-Avrupa ve Dünya standartlarında hizmet kalitemiz sayesinde her daim müşterilerimizin bize olan güvenini tazelemekteyiz. Üstün hizmet kalitemiz sayesinde çıkmış olduğumuz yolculukta sürekli olarak hizmet verebilmekten mutlu olduğumuzu belirtmek isteriz. 

-Müşteri esaslı çalışma standartlarımız ile her daim müşterilerimizin ilk tercihi haline gelmekteyiz.

-Müşterilerimizin taşıma ve nakliyat işlemi için bize emanet etmiş oldukları ürünleri kendi ürünümüz gibi görmekte ve gereken tüm ilgiyi göstermekteyiz. Bu anlamda işinizi güven içerisinde firmamıza devredebilirsiniz.

-Farklı fiyat seçeneklerimiz ve uygun fiyat tekliflerimiz sayesinde müşterilerimizin ceplerine uygun teklifler vermek için elimizden gelenin fazlasını ortaya koymaktayız.

-Firmamız devletimizin gerekli görmüş olduğu tüm izin ve belgeleri eksiksiz bir şekilde yerine getirmektedir. Bu anlamda taşımacılık ve nakliyat hizmetimizde siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz tüm hizmetlerde belge yolu çalışmaktayız. Bu sayede firmamız ile yeni tanışan çoğu müşterinin bize karşı olumlu bir bakış açısı kazanmasına yardımcı olmaktayoz.

-Alt yapımıza sürekli olarak büyük maddi değerde fonlar ayırmaktayız. Alt yapımıza sağlamış olduğumuz fonlar ve krediler sayesinde İstanbul’un çoğu ilçesine eş zamanlı olarak hizmet verebilmekteyiz.

Pendik Nakliyat Hizmetlerimizde Covid-19 Pandemisine Karşı Almış Olduğumuz Önlem ve Tedbirler Nelerdir?

Firmamız Covid-19 Pandemisinin ülkemize geldiği ve hızlı bir şekilde yayılmaya başlandığı ilk günden itibaren önlemlerini sıkı sıkıya almış bulunmaktadır. Bu anlamda devamlı olarak kullandığımız ve işlerimizin merkez noktası haline gelen ofis ve bürolarımızı belirli aralılarla geniş dezenfeksiyon işlemlerine tabi tutmaktayız. Aynı zamanda ofislerimiz ve kamyonlarımız içerisinde devamlı olarak kolonya, maske ve dezenfektan mevcuttur. 

Covid-19 Pandemisine karşı almış olduğumuz önlemler bununla da sınırlı kalmamaktadır. Aynı zamanda yanımızda aktif olarak çalışan tüm personel arkadaşlarımıza maskelerini takmalarını, sosyal mesafe kurallarına olabildiğince uyum göstermeleri konusunda tembih ve ikazlarda bulunmaktayız.

Covid-19 Pandemisine karşı almış olduğumuz sıkı önlemler sayesinde güven içerisinde ofislerimize uğrayabilir kaliteli ve profesyonel hizmetimizin tadını çıkartabilirsiniz.

Pendik Nakliyat Firmaları

Pendik içerisinde aktif olarak çalışan çoğu firma, yapmış olduğui iş ile ön plana çıkmaktadır. Pendik içerisinde profesyonel olarak çalışan sayılı firmalardan birisi olan Everes nakliyat her daim siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır. Pendik nakliyat firmalarıarasında müşterilerimizin ilk tercihlerinden birisi haline gelmek en büyük mutluluk kaynağımızdır.

Pendik nakliyat fiyatları ile alakalı detaylı bilgi almak ve firmamız ile alakalı aklınıza yer edinecek tüm sorular cevapları için bize e posta adreslerimizden veya telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. Kahvemizi içmeye her daim bekleriz.