Pendik Fabrika Depo Taşıma

Pendik Fabrika Depo Taşıma

 

Pendik Fabrika Depo Taşıma

İstanbul’un nadide ilçesi olan her yıl nakliyat ve taşımacılık sektöründe gelişmeye devam etmesi ile ön plana çıkan Pendik, yılın belirli aylarında çoğu sektörde olduğu gibi nakliyat ve taşımacılık sektöründe de bir yoğunluk ile karşılaşmaktadır. Pendik halkının ihtiyaç duyduğu fabrika depo taşıma hizmetini en uygun fiyatlar karşılığında sunan firmamız her daim müşteri odaklı işler çıkarmaktadır. Pendik fabrika depo taşıma hizmetimiz süresi boyunca siz değerli müşterilerimizin en uygun fiyatlar karşılığında en kaliteli ve profesyonel hizmetlerden yararlanmanıza yardımcı olmaktayız.

Pendik İçerisinde Yükselen Firmamız Everes Nakliyat 

Everes nakliyat olarak Pendik fabrika depo taşımacılığı sektöründe yükselen ve marka değerini her geçen gün arttıran firmalardan birisi olmaktan mutluluk duymaktayız. Firmamız her geçen gün yeni proje alanları ve anlaşmalar ile ön planda yer almaktadır. Pendik içerisinde profesyonel olarak fabrika depo taşıma hizmeti sunabilen nadir firmaların başında gelen Everes nakliyat, sektörün vazgeçilmez bir parçası haline gelmektedir.

Neden Bizimle Ortaklaşa İşlere İmza Atmalısınız?

-Avrupa ve Dünya standartlarında hizmet kalitemiz sayesinde müşterilerimizin isteklerine ve taleplerine sorunsuz bir şekilde cevap verebilmekteyiz. Kaliteli ve profesyonel hizmetimiz sayesinde müşterilerimizin ilk tercihi haline gelmekten memnuniyet duyduğumuzu belirtmek isteriz.

-Firmamız Pendik fabrika depo taşımacılığı hizmeti süresi boyunca devletimizin gerekli görmüş olduğu tüm izin ve belgeleri eksiksiz bir şekilde yerine getirmiştir. Bu anlamda siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz tüm hizmetlerde belge  usulü çalışmaktayız. Bu sayede firmamıza yeni başvuran müşterilerimizin güvenini kolaylıkla sağlamaktayız.

-Firmamız uzun yıllar boyunca aktif olarak gerek Pendik içerisinde gerekse İstanbul ve Türkiye’nin belirli noktalarında hizmet vermektedir. Uzun yılların bünyemize her geçen gün katmış olduğu ve müşterilerimizi etkilememize yardımcı olan tecrübe ve deneyim ile devam etmiş olduğumuz bu sektörde her daim kendimizi geliştirmeye ve marka değerimizi yükseltmeye devam etmekteyiz.

-Müşterilerimizin nakliyat ve taşımacılık işlemi için bize emanet etmiş oldukları tüm eşyaları geniş paketleme işlemlerine tabi tutmaktayız. Aynı zamanda nakliyat öncesi çoğu ürüne sorunsuz ve hızlı bir şekilde ‘’nakliyat sigortası’’ oluşturmaktayız. Nakliyat sigortası sayesinde müşterilerimizin eşyaları paketlenip araçlara bindirildikten, taşımacılık hizmeti süresi boyunca ve adrese telsim aşamasında oluşabilecek tüm problemlerin sorumluluk kaynağı firmamızındır. Fakat her nakliyat ve taşımacılık firmasında olduğu gibi bizim firmamızın da belirli derece almış olduğu sorumluluk sistemi vardır. Bu sistemi müşterilerimize hem yazılı hem de sözel olarak beyan etmekte ve onayını aldıktan sonra iş yapmaya başlamaktayız.

Covid-19 Pandemisine Karşı Tedbir ve Önlemlerimiz

Firmamız Covid-19 Pandemisinin insan hayatına dahil olduğu günden itibaren önlemlerini çok sıkı bir şekilde almıştır. Bu anlamda siz değerli müşterilerimizi ağırladığımız ve işlerimizin merkez noktası haline gelen ofis ve bürolarımızı belirli aralıklarla dezenfeksiyon işlemlerine tabi tutmaktayız. Aynı zamanda gerek araçlarımız içerisinde gerekse kamyonlarımız içerisinde devamlı olarak dezenfeksiyon, maske ve kolonya mevcuttur. Covid-19 Pandemisine karşı almış olduğumuz sıkı önlemler sayesinde güven içerisinde ofislerimize uğrayabilir kaliteli ve profesyonel hizmetimizin tadını çıkartabilirsiniz. Kahvemizi içmeye her daim bekleriz.

 

Pendik Fabrika ve Depo Taşıma Fiyatları

Pendik içerisinde aktif olarak fabrika depo taşıma hizmeti veren çoğu firmada olduğu gibi bizim firmamızın da kendisine özgü fiyat politikası mevcuttur. Bu anlamda Pendik fabrika depo taşıam fiyatları konusunda net bir sayı vermek yersiz kalacaktır.

Fiyat politikamız hakkında daha detaylı ve ince bilgiler elde edebilmek ve firmamız ile alakalı aklınızda kalan tüm soruların cevapları için bizimle e posta adreslerimizden veya telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.