Pendik Ev ve Ofis Taşımacılığı

Pendik Ev ve Ofis Taşımacılığı

Pendik Ev ve Ofis Taşımacılığı

İstanbul’un ticaret merkezi haline gelme yolunda emin adımlar atan her geçen gün ulaşım hizmetlerinin merkezi haline gelmesi ile ön plana çıkan Pendik, özellikle bahar aylarında taşımacılık ve nakliyat hizmetinin yoğunluğu ile karşı karşıya kalmaktadır. Firmamız bu yoğunluk içerisinde siz değerli müşterilerine en kaliteli ve profesyonel Pendik ev ve ofis taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Uzun yılların bünyemize katmış olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ile devam etmiş olduğumuz bu sektörde her daim bize başvuran müşterilerin istek ve taleplerine cevap verebilmek için çalışmaktayız.

Neden Bizimle Ortaklaşa İşlere İmza Atmalı, taşımacılık ve nakliyat işleminiz için eşyalarınızı bize teslim etmelisiniz?

-Firmamız uzun yıllar boyunca aktif olarak bir şekilde gerek Pendik içerisinde gerekse İstanbul’un ve Türkiye’nin birçok farklı noktasında ev ve ofis taşımacılığı hizmeti sunmuştur. Şuana kadar her türden insanın evini ve ofisini sorunsuz bir şekilde taşımamız firmamızın bilgi, birikim ve tecrübe kazanmasına yardımcı olmuştur. Uzun yılların bünyemize katmış olduğu exstra özelliklerin başında tecrübe, deneyim ve birikim yer almaktadır.

-Firmamız siz değerli müşterilere Avrupa ve Dünya standartlarında bir hizmet sunmaktadır. Müşterilerimize sunmuş olduğumuz üst düzey kalitede ki çalışma standartları sayesinde müşterilerimizin her diam ilk tercihi haline gelmektedir. Müşterilerimizin ilk tercihi haline gelmekten memnuniyet duyduğumuzu belirtmek isteriz.

-Alt yapımıza her geçen gün yeni yatırımlarda ve fonlar ile desteklerde bulunmaktayız. Alt yapımıza yapmış olduğumuz yatırımlar neticesinde şuan İstanbul’un farklı bölgelerinde ki birden çok müşteriye aynı anda hizmet sunmaktayız.

-Müşterilerimizin taşımacılık ve nakliyat işlemi için bize emanet etmiş oldukları tüm ürünlere sorunsuz bir şekilde ‘’nakliyat sigortası’’ oluşturmaktayız. Nakliyat sigortası sayesinde müşterilerimizin ürünleri paketlenip kamyonlara bindirme, yolculuk veya adrese teslim aşamasında oluşabilecek tüm problemlerin tek kaynağı firmamızdır. Fakat tüm nakliyat ve taşımacılık hizmeti sunan firmalarda olduğu gibi bizim firmamızın da ürünlere karşı almış olduğu sorumluluk derecesi vardır. Bu dereceyi müşterimize hem yazılı hem de sözel olarak beyan etmekte onayını aldıktan sonra işimize girişmekteyiz.

-Müşterimiz bizi arayıp işinizi bize emanet ettikten sonra yapacağı tek işlem arkasına yaslanarak kaliteli ve profesyonel ev ve ofis taşımacılığı işleminin nasıl ve hangi şartlarda gerçekleştiğini izlemek olacaktır. Her daim müşterilerimiz için uğraş vermekten memnuniyet duymaktayız.

-Firmamız gerek Pendik içerisinde gerekse hizmet verdiği birçok farklı bölgede devletimizin gerekli görmüş olduğu tüm izin ve belgeleri eksiksiz bir şekilde yerine getirmiştir. Tüm nakliyat ve taşımacılık hizmetleirmiz belgeler ile sabitlenmiştir. Bu sayede müşterilerimizin güvenini rahatlıkla koruyabilmekteyiz.

Pendik Ev ve Ofis Taşımacılığı Hizmetimizde Covid-19 Pandemisine Karşı Almış Olduğumuz Önlemler

Firmamız Covid-19 Pandemisinin ülkemizde görülmeye başladığı ilk günden itibaren önlemlerini sıkı sıkıya almış bulunmaktadır. Bu anlamda sürekli olarak kullandığımız ve siz değerli müşterilerimizi ağırladığımız ve işimizi kontrol ettiğimiz ofis ve bürolarımızı devletimizin de gerekli belgeler ve izinler dahilinde sürekli olarak dezenfeksiyon işlemlerine tabi tutmaktayız. Aynı zamanda gerek ofislerimiz içerisinde gerekse kamyonlarımız içerisinde kolonya, dezenfeksiyon ve maskeler mevcuttur. 

Cocvid-19 Pandemisine karşı almış olduğumuz önlemler ve tedbirler bu gibi özellikler ile de sınırlı kalmamaktadır. Aynızamanda yanımızda aktif olarak görev alan tüm personel arkadaşlarımıza maskelerini takmalarını, sosyal mesafe kurallarına uyum göstermeleri konusunda tembih ve ikazlarda bulunmaktayız. Covid-19 Pandemisine karşı almış olduğumuz sıkı önlemler sayesinde güven içerisinde ofislerimize uğrayabilir profesyonel ve kaliteli hizmetimizin tadını çıkartabilirsiniz.

Pendik ev ve ofis taşımacılığı fiyatları ile alakalı geniş bilgi sahibi olmak ve firmamız ile alakalı akılınızda kalabilecek tüm soruların cevapları için bize e posta adreslerimizden veya telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. Kahvemizi içmeye her daim bekleriz.