Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

  İstanbul’un nadide ilçesi pozisyonunda yer alan Kadıköy, her yıl özellikle ilkbahar ve sonbahar aylarında nakliyat ve taşımacılık sektöründeki yoğunluğu ve potansiyeli ile ön plana çıkmaktadır. Kadıköy içerisinde aktif olarak evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda çalışmaktadır. Kadıköy evden eve nakliyat hizmetimiz süresi boyunca müşterilerimizin profesyonel ve kaliteli hizmetlerden en uygun fiyatlar karşılığında yararlanabilmeleri için elimizden gelenin fazlasını sarf etmekteyiz.

Kadıköy çok eski yüzyıllara dayanan tarihi kökeni, birbirinden güzel mimari yapıları, şuan dahi birden çok din, dil ve ırktan insanın ortak barınma noktası haline gelen İstanbul’un inci ilçesi bu gibi özellikleri ile nakliyat sektöründe ön plana çıkmaktadır. Özellikle Kadıköy evden eve nakliyat firmaları son yıllarda bünyelerine katmış oldukları yeni ekipman ve araç seçenekleri ile müşterilerin ihtiyaçlarına tam olarak cevap verebilmektedirler. Kadıköy içerisinde aktif olarak evden eve nakliyat hizmeti sunan firmalardan birisi olmamız bizi ön plana çıkartan ve müşterilerin ilk tercihleri arasında yer almamıza yardımcı olan unsurlar arasında yer almaktadır.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

-Uzun yıllar boyunca aktif olarak tüm Kadıköy halkına evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız. Uzun yılların tabi ki de bünyemize katmış olduğu bilgi, birikim ve yatırımlar söz konusudur. Bünyemizde bulunan bu özellikler sayesinde müşterilerimize hizmet sunmamız, müşteri memnuniyetimizi arttıran en önemli hususlar arasında yer almaktadır.

-Firmamız özellikle evden eve nakliyat sektöründe devletimizin gerekli görmüş olduğu tüm doküman ve izinleri eksiksiz bir şekilde yerine getirmiştir. Bu anlamda işinizi bize teslim ederken rahat olabilir ve arkanıza bakmanıza gerek kalmaz. Biz sizin için tüm öncelikleri düşünerek karar vermekteyiz.

-Müşterilerimizin bize sunmuş oldukları talep ve istekler katımıza büyük bir öneme sahiptir. Bu anlamda müşterilerimizin bize emanet etmiş oldukları tüm ürünleri kendi ürünümüz gibi görmekte ve geniş paketleme işlemlerine tabi tutmaktayız.

-Kamyonlarımızı belirli aralıklarla iç ve dış bakımlara tabi tutmaktayız. Sorunsuz ve eksiksiz kamyon bakımlarımız sayesinde yolda kalma ihtimalimizi en aza indirmekteyiz.

-Taşımış olduğumuz ürünlerin tümüne ‘’nakliyat sigortası’’ yapmaktayız. Nakliyat sigortası sayesinde ürünlerin paketleme ve araçlara bindirme, yolculuk esnasında veya adrese teslim aşamasında oluşabilecek her türden problemin sorumluluğu bünyemiz altına girmekteyiz. Fakat her evden eve nakliyat firmasından olduğu gibi bizim de kendimize göre sorumluluk derecemiz söz konusudur. Bu sorumluluk derecesini müşterimiz ile işe başlamadan önce hem yazılı hem de sözel olarak beyan etmekte ve anlatmaktayız. Müşterimizin onayını aldıktan sonra işe girişmekteyiz.

Evden Eve Nakliyat Sektöründe Yüksele Güç Haline Gelen Everes Nakliyat

Firmamız Everes nakliyat, evden eve nakliyat, nakliyat ve taşımacılık sektöründe hızlı atılımları ve alt yapısına sağlamış olduğu fonlar sayesinde her diam müşteri memnuniyetini kazanmaktadır. Türkiye’nin belirli bölgelerinde aktif olarak çalışan Firmamız ilerleyen dönem içerisinde yeni proje ve atılımları ile Dünya’ya açılmayı planlamaktadır. Bu zamanda bize destek veren tüm personel arkadaşlarımıza ve müşterilerimize teşekkürlerimizi borç biliriz.

 

 

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Kadıköy evden eve nakliyat fiyatları konusunda tam bir rakam çıkarmak yersiz olacaktır. Çünkü firmamızın fiyat teklifin değiştiren birden çok unsur yer almaktadır. Bu unsurların hepsini ayrıntılı bir şekilde incelemeniz için size hem yazılı hem de söze olarak anlatmaktayız. Firmamız her türden müşterinin cebine uygun fiyat teklifleri ile her daim müşteri memnuniyetini sağlamış vaziyettedir.

 

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Nasıl Yönetilmeli?

Günümüzde taşınma işlemleri artarak devam ediyor. Taşınma süreci zorlu bir süreç olduğu için insanlar artık bu süreci tecrübe sahibi firmaların yönetmesini istiyor. Kadıköy evden eve nakliyat işlemlerinde sorumluluk sahibi firmamız özel ekip eşliğinde hizmet veriyor. Kadıköy üzerinde bulunan evinizi başka bir adrese kolaylıkla taşıyoruz. Nakliye çalışmalarının eksiksiz ve hasarsız tamamlanması için bazı konulara dikkat edilmesi gerekiyor. Bizler nakliye çalışmalarımızı doğru yöneterek süreci kontrol altında tutuyoruz.

Kadıköy Asansörlü Nakliyat Hizmeti İçin Nelere Dikkat Edilmeli?

Kadıköy asansörlü nakliyat hizmeti için dikkat edilmesi gereken bazı konular bulunuyor. Nakliyat işlemlerinde eşya ve kat durumuna göre asansörlü araçlar kullanılıyor. Asansörlü araçların kullanılması için binanın buna uygun olması gerekiyor. Eski yapılarda balkon ve pencereler taşıma işlemi için uygun olmayabiliyor. Bu nedenle taşıma işlemlerinde asansörlü araçlar kullanılamıyor. Asansörlü araçlar yüksek binalardan eşya indirmek ve binaya eşya taşımak için kullanılıyor. Eşyalar genellikle balkon kapısından eve taşınıyor. Fakat bazı binalarda balkon kapısı ve penceresi bunun için yeterli olmayabiliyor. Firmamız eşyaların taşınması için öncelikle iki adresi de inceliyor. İki adresin durumu eğer taşıma için uygunsa nakliye planı oluşturuluyor.

Kadıköy Nakliye Firmaları Fiyatı Neye Göre Belirliyor?

Kadıköy nakliye firmaları fiyat belirlerken farklı maddeleri göz önünde bulunduruyor. Firmalar bazı durumlarda yüksek fiyat teklifiyle taşıma hizmeti verebiliyor. Fakat bizler firma olarak doğru fiyat teklifiyle taşıma yapıyoruz. Firmamız doğru ve uygun fiyat teklifini yaparken aşağıdaki maddeleri göz önünde bulunduruyor.

  • İki adres arasındaki mesafe 
  • Taşıma için kullanılacak araç 
  • Taşımada görevli kişi sayısı

Üç maddeye göre doğru ve bütçe dostu fiyat teklifi yapılıyor. Fiyatta anlaşma sağlandıktan sonra taşıma için gün ve saat belirleniyor.

Kadıköy Ev Taşıma Hizmetinde Nelere Dikkat Ediyoruz?

Kadıköy ev taşıma hizmetinde müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenini sarsmamaya dikkat ediyoruz. Taşıma işlemlerinde zaman kaybının yaşanmaması için planlı hareket ediyoruz. Eşyaların zarar görmemesi adına tüm eşyaları özenle paketliyor, araca yerleştiriyor ve taşıyoruz. Eşyaları taşıma işlemi sonrasında paketinden çıkarak yeni adrese yerleştiriyoruz. Aldığımız güvenlik önlemleriyle eşyaların zarar görmesini önlüyoruz.

Kadıköy Parça Eşya Taşıma

İstanbul’un nadide ilçesi her yıl üzerinden milyonlarca aracın geçmiş olduğu ticaretin merkez noktası haline gelen Kadıköy, özellikle bahar aylarında parça eşya taşıma sektöründe çok yoğun olarak iş yapmaktadır. Firmamız Kadıköy halkının ihtiyacı olan parça eşya taşıma hizmeti sunmaktadır. Kadıköy parça eşya taşıma hizmetimiz süresi boyunca müşterilerimizin en profesyonel hizmetlerden en uygun fiyatlar karşılığında yararlanabildiklerinden ötürü mutluluk duymaktayız.

Kadıköy, İstanbul’un ticaret merkezi haline gelmesi, birçok ulaşım istikametinin merkez noktası olması, her gçeen gün ticarette büyüyen ve ithalat sıralamalarda ilk sıralarda yer almasından ötürü adını sıklıkça duyurmaktayız. Aynı zamanda bölge halkının samimiyeti ve iyimser tavrı, akşamları apayrı bir havaya sahip olan sokak ve caddeleri, tarihe ışık vuran mekanları ile ön plana çıkmaktadır.

Kadıköy Parça Eşya Taşımacılığında Neden Firmamızı Seçmelisiniz?

-Firmamız uzun yıllar boyunca aktif olarak Kadıköy parça eşya taşımacılığı hizmeti vermektedir. Uzun yılların bünyemize katmış olduğu bilgi, birikim ve deneyimimiz sayesinde müşteri memnuniyetini her daim sağlayabilmektedir. Uzun yıllar boyunca Kadıköy içerisinde yükselen sektör olan nakliyat ve taşımacılık sektöründe getirmiş olduğu proje ve anlaşmalar sayesinde marka değerimizi ve müşteri sayımızı arttırmaktayız.

-Müşteri memnuniyetini hayatımızın temel yapı taşı haline getirmekteyiz. Bu anlamda müşterilerimizin istek ve talepleri katımızda büyük bir öneme sahiptir.

-Avrupa ve Dünya standartlarında hizmet kalitemiz sayesinde siz de güven içerisinde taşımacılık ve nakliyat işleminizi bize teslim edebilirsiniz. Size sunacağımız hizmet sayesinde işimizden memnun kalma ihtimaliniz oldukça yüksektir.

-Müşterilerimizin bize teslim etmiş oldukları kendi ürünümüz gibi görmekte ve tüm eşyalara taşıma öncesi geniş paketleme işlemlerine tabi tutmaktayız.

-Taşıyacağımız tüm ürünlere ‘’nakliyat sigortası’’ oluşturmaktayız. Nakliyat sigortası sayesinde ürünleri yükleme, yolculuk veya adrese teslim aşamasında oluşabilecek her tür problemin tek ve en önemli sorumlusu firmamızdır. Fakat her firmada olduğu gibi bizim de kendimize göre almış olduğumuz bir sorumluluk derece sistemi vardır. Firmamızın sorumluluk derecesini siz değerli müşterimiz ile işe başlamadan önce hem yazılı olarak hem de sözel olarak anlatmak ve onayınızı aldıktan sonra işe girişmekteyiz.

Kadıköy Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Kadıköy parça eşya taşıma fiyatlarını değiştiren birden çok unsur yer almaktadır. Bu unsurlar;

-Müşterinin taşımak istediği ürünün cinsi, ağırlığı, nereden nereye taşımak istediği ve hangi düzargah üzerinde gitmek istediği,

-Ne tür bir hizmetten yararlanmak istediği,

-Özel olarak taşımak istedikleri ürünler,

-Buzdolabı taşması yapmak istemesi gibi ek detaylar fiyat politikasını değiştiren unsurlar arasında yer almaktadır. Parça eşya taşıma fiyatları firmadan firmaya göre de değişiklik göstermektedir. Bu anlamda firmamızın kar-zarar hesaplamalarına göre müşterilerine sunmuş olduğumuz fiyat teklifi değişkenlik göstermektedir.

Parça Eşya Taşıma Sektöründe Doğru Firmayı Bulmak

Parça eşya taşımacılığı sektörüne her geçen gün yeni firmalar dahil olmaktadır. Dahil olan bu firmaların büyük bir kısmı bu sektörde yeni olmalarından ötürü evden eve nakliyat işlemini müşterinin isteği doğrultusunda yerine getirememektedirler. Bu sektöre bir kez güveni zedelenen birçok müşteri, farklı nakliyat ve taşımacılık firmaları ile diyaloğa girdikleri vakit içlerini hep bir tereddüt ve korku kaplamaktadır. Bu gibi nedenlerden ötürü evden eve taşımacılık firması seçmeden önce belli başlı özelliklerin firmada olup olmadığına dikkat etmek gerekmektedir.

Siz de profesyonel parça eşya taşıma hizmetlerinden en uygun fiyatlar karşılığında yararlanmak ve işinizi bize telsim etmek için e posta adreslerimizden veya telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz. Kahvemizi içmeye bekleriz.

Kadıköy Fabrika Depo Taşıma

İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden birisi olan her gün üzerinden milyonlarca aracın geçmiş olduğu Kadıköy, özellikle bahar aylarında fabrika depo taşıma sektöründe yoğun olarak hizmet vermektedir. Firmamız Kadıköy fabrika depo taşıma hizmetinde müşterilerine sunmuş olduğu profesyonel hizmet sayesinde marka değerini ve müşteri sayısını günden güne arttırmaktadır.

Kadıköy, her din, dil ve ırktan insanın ortak yerleşim yerli olmasının yanı sıra akşamları ve geceleri aydınlanan sokak ve caddeleri, tarihe açılan mekanları ile her daim sözünden bahsettirmiştir. Bunun yanı sıra İstanbul ticaretinde kilit öneme sahip olması bu bölge içerisinde fabrika ve depo sayılarının oldukça çok olmasına sebebiyet vermektedir. Kadıköy içerisinde bulunan fabrika ve depo binaların sürekli olarak yer değiştirmesi Kadıköy içerisinde fabrika ve depo taşıma sektörünün günden güne artış göstermesine neden olmuştur.

Neden Biz?

-Firmamız yıllardır başta Kadıköy olmak üzere Türkiye’nin birçok farklı noktasına eş zamanlı olarak fabrika depo taşıma hizmeti sunmaktadır. Uzun yıllardır bu sektörün vazgeçilmez bir parçası olmamız bünyemizde belirli bilgi ve birikim ortaya doğmasına vesile olmuştur.

-Müşteri memnuniyetini hayatımızın felsefesi haline getirmekteyiz. Bu anlamda tüm işlerimiz müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda şekillenmektedir.

-Firmamız Kadıköy içerisinde fabrika depo taşıma hizmetinde devletimizin gerekli görmüş olduğu tüm izin ve belgeleri eksiksiz bir şekilde doldurmuştur. Bu anlamda güven içerisinde firmamıza uğrayabilir, kaliteli ve profesyonel hizmetlerden en uygun fiyatlar karışılığında yararlanabilirsiniz. Unutmatyın ki yaptığımız iş sadece söz de değil yazılı olarak da kayıtlara geçmektedir. Bu anlamda mağdur olma ihtimaliniz yoktur.

-Kamyonlarımızı sürekli olarak bakımlara tabi tutmaktayız. Eksiksiz ve sorunsuz araç bakımlarımız sayesinde taşımacılık esnasında aracın yolda kalabilme ihtimalini en aza indirgemekteyiz.

-Farklı ödeme şekillerimiz ve uygun fiyat tekliflerimiz ile her türden müşterinin cebine uygun fiyat teklifleri sunmaktayız.

-Kadıköy’de ve Türkiye’nin pek çok farklı adresinde aktif olarak çalışmış olduğumuz müşterilerimiz vardır. Aynı zamanda önümüzdeki süreç içerisinde etkinlik alanımızı arttırmayı ve ülke sınırlarını geçmeyi planlamaktayız.

-Ofislerimiz içerisinde sürkeli olarak değişikliklere gitmekteyiz. Yapmış olduğumuz tüm değişiklikler müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda şekillenmektedir.

-Onlarca çalışanımız ve geniş hacimlere sahip kamyonlarımız ile hizmet vermemiz diğer göstermelik nakliyat firmalarından ayrılan özelliklerimiz arasındadır.

Covid-19 Pandemisine Karşı Kadıköy Fabrika ve Depo Taşıma Hizmetlerinde Almış olduğumuz Önlem ve Tedbirler

Firmamız Covid-19 Pandemisinin ülkemizde görülmeye başlandığı ilk günden itibaren önlemlerini sıkı sıkıya almış bulunmaktadır. Bu anlamda devamlı olarak kullanmış olduğumuz ve siz değerli müşterilerimizi ağırladığımız ofis ve büroları belirli aralıklarla dezenfeksiyon işlemlerine tabi tutmaktayız. Aynı zamanda hem kamyonlarımız hem de ofislerimiz içerisinde devamlı olarak kolonya, dezenfektan ve kullanılmamış maskeler mevcuttur.

Covid-19 Pandemisine karşı almış olduğumuz sadece saha içerisinde kalmamaktadır. Aynı zamanda yanımızda aktif olarak görev alan tüm personel arkadaşlarımıza maskelerini takmalarını ve sosyal mesafe kurallarına uyum göstermesi konusunda tembih etmekteyiz. Covid-19 Pandemisine karşı almış olduğumuz sıkı önlemler sayesinde siz de güven içerisinde ofislerimize uğrayabilir kaliteli ve profesyonel hizmetin tadını çıkarabilirsiniz.

Fabrika ve Depo Taşıma Hizmetinden Lider Nakliyat Firması Everes Nakliyat

Everes nakliyat olarak her geçe gün proje alanlarımızı arttırmakta ve Dünya’ya açılmaktayız. Firmamız fabrika ve depo taşıma firmaları arasından her daim alt yapısına ek fonlar hazırlayan ve müşterilerine büyük önem veren nadir firmaların başında gelmesi bizim için gurur verici bir özelliktir.

Siz de profesyonel Kadıköy fabrika ve depo taşıma hizmetlerinden en uygun fiyatlar karşılığında yararlanmak için bize e posta adreslerimizden veya telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Kadıköy Ev ve Ofis Taşımacılığı

İstanbul’un nadide ilçesi gün içerisinde milyınlarca aracın vızır vızır geçtiği Kadıköy, özellikle son yıllarda bölge halkı tarafından ev ve ofis taşımacılığına olan ihtiyaçta büyük bir artış göze çarpmaktadır. Firmamız bu ev ve ofis taşma ihtiyacını en profesyonel ve kaliteli bir şekilde karşılamak ve müşteri memnuniyetini sağlamaktan gurur duymaktadır. Kadıköy ev ve ofis taşımacılığı hizmetimiz boyunca müşterilerimizin en uygun fiyatlar karışılığında alabilecekleri maksimum performansa odaklanmaktayız.

Kadıköy, tarihe ışık tutan mekanları, özellikle akşam ve gece saatlerinde aydınlanan cadde ve sokakları, bölgede her çeşitten din, dil ve ırktan insanın ortak bir şekilde hayatlarına devam etmesi ile İstanbul’da hatırı sayılır ilçelerin başında gelmektedir. Bunun yanı sıra eşsiz manzarası ile bu bölgelere taşınmak isteyenlerin sayısı göz ardı edilemeyecek kadar fazladır. Firmamız Kadıköy’den İstanbul’un farklı ilçelerine ve Türkiye’nin dört bir yanına hizmet sunmaktadır.

Neden Biz

-Firmamız devletimizin ev ve ofis taşımacılığı sektöründe gereklli görmüş olduğu tüm izin ve belgeleri eksiksiz bir şekilde yerine getirmiştir. Bu sayede tüm işlerimiz sadece sözle değil yazılı olarak da ayrı bir güven teşkil etmektedir.

-Müşteri memnuniyeti esaslı çalışma standartlarımız sayesinde müşteri memnuniyetini çoğu zaman yakalamaktayız.

-Firmamız uzun yıllar boyunca aktif olarak Kadıköy ve Türkiye’nin birçok farklı konumuna ev ve ofis taşımacılığı hizmeti vermektedir. Uzun yıllardır bu sektörün vazgeçilmez bir parçası olmak belirli bir bilgi, deneyim ve tecrübeyi de beraberinde getirmektedir. Hatırı sayılır bilgi, deneyim ve tecrübemiz sayesinde müşterilerimize tüm nakliyat ve taşımacılık hizmet kollarında en profesyonel hizmet kalitesini sunmaktayız. Bu anlamda müşterilerimizin içinin rahat olmasını ve güven içerisinde eşyalarını bize emanet edebilirler.

-Avrupa ve Dünya standartlarında hizmet kalitemiz sayesinde müşterilerimizin yüzünü güldürmeyi her daim başarmaktayız.

-Farklı ödeme şekillerimiz ve uygun fiyat tekliflerimiz ile her türden müşterinin cebine uygun bir fiyat politikası oluşturmaktayız.

-Müşterilerimizin bize emanet etmiş olduğu tüm eşyalara gözümüz gibi bakmaktayız. Bu anlamda taşıyacağımız tüm ürünleri geniş paketleme işlemlerine tabi tutmaktayız. Geniş paketleme işlemlerimiz sayesinde yolculuk esnasında oluşabilecek tüm hasarları en minumuma indirmekteyiz.

-Taşıyacağımız ürünlerin tamamına ‘’nakliyat sigortası’’ oluşturmaktayız. Nakliyat sigortası sayesinde eşyaları paketleme ve araçlara yerleştirme, yolculuk veya adrese teslim aşamasında oluşabilecek her türden problemin tüm sorumluluğu firmamıza aittir. Fakat her firmada olduğu gibi bizim de kendimize göre müşterinin ürününe karşı almış olduğumuz sorumluluk derecesi vardır. Bu sorumluluk derecesini müşterimize hem yazılı hem de sözel olarak beyan etmekte ve onayını aldıktan sonra işe başlamaktayız. Bu anlamda tüm iplerin müşterimize ait olduğunu bilmenizi isteriz.

Kadıköy Ev ve Ofis Taşımacılığı Firmaları

Özellikle son yıllarda Kadıköy içerisinde ev ve ofis taşımacılığına olan talep artığından ötürü bu sektöre her geçen gün yeni firmalar eklenmektedir. Fakat Kadıköy ev ve ofis taşımacılığı firmaları arasında uzun yıllar boyunca bu sektörün vazgeçilmez bir parçası haline gelen, müşterilerine sağlamış olduğu hizmet kalitesi sayesinde adından söz geçiren nadir firmalardan birisidir Everes nakliyat. Bu anlamda firmamız Everes nakliyat bünyesi altında toplamış olduğu profesyonel personel kadrosu, son teknoloji dizayn edilmiş ekipmanları ve sağlam kamyonları ile siz değerli müşterilerimize hizmet etmektedir.

Siz de Kadıköy ev ve ofis taşımacılığı hizmetlerinden en uygun fiyatlar karşılığında yararlanmak ve profesyonel bir hizmet almak için e posta adreslerimizden veya telefon numramızdan hemen bize ulaşabilirsiniz.

Kadıköy Asansörlü Nakliyat

İstanbul’un nadide ilçesi Kadıköy, her yıl özellikle bahar aylarında nakliyat ve taşımacılık sektöründe yoğun olarak işlenmiş olduğu lokasyonların başında gelmektedir. Kadıköy içerisinde ve farklı lokasyonlardan Kadıköy bölgesine nakliyat ve asansörlü nakliyat ihtiyacı olan tüm müşterilere en kaliteli asansörlü nakliyat hizmeti vermekteyiz. Kadıköy asansörlü nakliyat hizmetimiz sayesinde müşterilerimizin en uygun ve avantajlı fiyatlar karşılığında en profesyonel ve kaliteli hizmeti almaktadırlar.

Kadıköy, eşsiz manzarası, tarih kokan cadde ve sokakları, biden çok din, dil ve ırktan insanın ortak yerleşim yerine haline gelen bölgeleri, kendisine has kültürü, onlarca farklı medeniyete ev sahipliği yapması ile ünlü bir ilçedir. Günümüzde Kadıköy içerisinde onlarca farklı tarihi yapı, klise, mescid ve cami bulunmaktadır. Bu yapıların tümü Kadıköy’ün benliğini yansıtan unsurlar arasında yer almaktadır.

Kadıköy Asansörlü Nakliyat Hizmetinde Firmamız İle Ortaklaşama Çalışmak İçin Sebepler

-Firmamız uzun yıllar boyunca aktif olarak tüm Kadıköy halkına asansörlü nakliyat, taşımacılık ve nakliyat hizmeti sunmuştur ve sunmaya devam etmektedir. Uzun yılların bünyemize katmış olduğu bilgi, deneyim ve tecrübe sayesinde çıkmış olduğumuz bu serüvende müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

-Müşterilerimizin ürünleri kendi eşyamız gibi görmekte ve paketleme işlemlerini çok dikkatli bir şekilde yerine getirmekteyiz.

-Siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmet Avrupa ve Dünya standartlarındadır. Bu sayede işinizi en kaliteli ve profesyonel bir firmaya devrettiğinizden emin olmanızı isteriz. İşinizi bize teslim ederek pişman olmakyacaksınız.

-Taşıyacağımız tüm ürünlere ‘’nakliyat sigortası’’ yaptırmaktayız. Nakliyat sigortası sayesinde siz değerli müşterilerimizin ürünleri paketleme, yolculuk veya adrese teslim aşamasında oluşabilecek tüm problemlerin sorumluluğu bize aittir. Fakat her firmada olduğu gibi bizimde kendimize göre almış olduğumuz sorumluluklar mevcuttur. Bu sorumlulukları tam olarak anlayabilmeniz için size hem yazılı hem de sözel olarak anlatmakta ve beyan etmekteyiz. Eğer nakliyat sigorta şartlarımız sizin için de uyum gösteriyor ise çalışmaya başlamaktayız.

-Araçlarımızı sürekli olarak iç ve dış bakımlara tabi tutmaktayız. Sorunsuz ve eksiksiz araç bakımlarımız sayesinde araçlarımız yolda kalmayarak işimizi geç halletmemekteyiz.

-Asansörlü nakliyat hizmetimiz sayesinde siz değerli müşterilerimizin ürünleri araçlara yerleştirme ve adrese teslim aşamasında herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmamaktadır. Bu anlamda işinizi güven içerişimde bize teslim edebilir kaliteli ve profesyonel hizmetlerden en uygun fiyatlar karşılığında yararlanabilirsiniz.

Asansörlü Nakliyatta Yükselen Güç Everes Nakliyat

Everes nakliyat olarak Asansörlü nakliyat sektöründe yükselen firmalardan birisi olmamız ancak ve ancak müşteri memnuniyet oranlarımız sayesinde gerçekleşmiştir. Her diam müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda çalışmamız ve müşterilerimizin tüm istek ve taleplere sorunsuz bir şekilde cevap vermemiz bu günlere gelmemize yardımcı olmuştur. Firmamız ilerleyen dönem içerisinde nakliyat ve taşımacılık kollarındaki tüm hizmet ağlarında yeni projelere imza atacaktır.

 

Kadıköy Asansörlü Nakliyat Firmaları

Kadıköy içerisinde aktif olarak asansörlü nakliyat hizmeti sunan firmalar arasından her daim müşterilerin ilk tercihi haline gelen nadir firmalardan birisi olmamız bizi mutlu etmektedir. Kadıköy asansörlü nakliyat firmaları, el birliği ile Kadıköy ve İstanbul içerisinde aktif olarak sorunsuz ve problemsiz hizmet sunabilmek için ortak projelere imza atmaktadır.

Siz de profesyonel ve kaliteli asansörlü nakliyat hizmetlerinden en uygun fiyatlar karşılığında yararlanabilmeniz için bize e posta adreslerimizden veya telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. Kahvemizi içmeye bekleriz.

Kadıköy Taşımacılık

İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden birisi olan ve her yıl nakliyat ve taşımacılık sektöründe yeni rekorlara imza atan Kadıköy, bulunduğu yer sayesinde devamlı olarak gelişen ve gelişme gösteren ilçelerin başında gelmektedir. Kadıköy’ün nakliyat sektöründe yükselen güç olma yolunda firmamız her daim ileriye dönük yatırımlar sayesinde kendini göstermektedir.

İstanbul’un nadide ilçesi konumunda bulunan Kadıköy, gün içerisinde binlerce kişinin ev, ofis, iş yeri taşıma işlemlerini bu yönde sürdürmüş olduğu bölgelerin başında gelmektedir. Her geçen gün bu bölgedeki nakliyat ve taşımacılık sektörünün hızlı artışı firmamız gibi her daim müşteri odaklı çalışan nakliyat firmaların müşteri sayınlarında hızlı artış yaşamasına sebebiyet vermektedir. Özellikle İlkbahar ve Sonbahar aylarında Kadıköy içerisinde taşımacılık ve nakliyat işlemlerini çok yoğun hale gelmektedir. Bu anlamda Kadıköy Taşımacılık firmaları arasında farkımızı her daim konuşturarak müşterilerimizi kendimize çekmekten memnuniyet duymaktayız.

Kadıköy İçerisindeki Taşımacılık İşleminizi Neden Bize Vermelisiniz?

-Firmamız uzun yıllardır aktif olarak Kadıköy’de dahil olmak üzere İstanbul’un birçok farklı ilçesine VE Türkiye’nin belirli illerine taşımacılık ve nakliyat işlemi sunmaktayız. Uzun yılların vermiş olduğu bilgi, birikim, ileriye dönük yatırımlar neticesinde bu yolda her geçen yükselen ve marka değerini arttıran firmalardan birisi olmamız bizi memnun etmektedir.

-Avrupa ve Dünya standartlarında hizmet kalitemiz sayesinde müşterilerimizin memnuniyetini her daim kazanmaktayız.

-Bünyemiz altında bulunan tüm kamyonlarımızı belirli aralıklarla iç ve dış bakımlara tabi tutmaktayız.

-Kamyon filomuzu her daim müşterilerin taşımak istedikleri ürünlerin genel çerçevede ağırlıklarına ve cinsine bağlı olarak genişletmekteyiz.

-Müşteri memnuniyetini hayatının felsefesi haline getirmiş, akılcı ve mantıklı düşünebilen ve düşüncesini pratiğe dökebilen personel arkadaşlarımız ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda yanımızda çalışan tüm personel arkadaşlarımız uzun yıllar boyunca taşımacılık ve nakliyat sektöründe bulunmuş kişilerden oluşmaktadır.

Taşımacılık Sektöründe Bir Dev Markası

Taşımacılık sektörü uzaktan bakıldığında yapılması gayet basit ve uğraş gerektirmeyen bir işlem dahilinde dursa dahi aslında sanılanın aksine oldukça zor ve meşaketli bir işlemdir. Bu işlem için belki onlarca farklı personel ve birden çok kamyona ihtiyaç duyulmaktadır. Aynı zamanda taşımacılık süresi boyunca tüm hizmet aşamalarını ayrıntılı olarak hesaplamak ve buna göre kararlar almak gerekmektedir. Biz de ülkemizin taşımacılık sektöründeki atılımlarını yakından takip etmekte ve alacağımız tedbileri bu doğrultuda karar vermekteyiz. Firmamız taşımacılık sektöründe bir dev marka olma yolunda hızlı atılımları ile ön plana çıkmaktadır.

Kadıköy Taşımacılık Firmaları

İstanbul içerisinde taşımacılık sektöründe hızlı bir yükselişe geçen sektörlerden bir tanesi haline gelen nakliyat ve taşımacılık sektörüne her türden insanın ilgisini çekmektedir. Son yıllarda taşımacılık ve nakliyat sektörünün Kadıköy içerisinde hızlı bir şekilde artış göstermesi bu sektöre katılan yeni firmaların ortaya çıkmasına sebebiyet vermiştir. Yeni kurulan ve marka değeri olmayan firmaların vermiş olduğu alt tabaka hizmetler yerine firmamızın siz değerli müşterilerimize sağlamış olduğu profesyonel ve kaliteli hizmeti seçmeniz daha doğru bir karar olacaktır. Kadıköy taşımacılık firmaları arasında İstanbul’un ve Türkiye’nin birden çok bölgesine aynı anda hizmet veren sayılı markalardan birisi olmamız müşterilerimizin bize tercih etmesinde ki temel unsurlardandır.

Siz de Kadıköy içerisinde tüm nakliyat, taşımacılık, asansörlü, nakliyat, evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı hizmetlerinden en uygun fiyatlar karşılığında profesyonel bir hizmet alabilmek için bize e posta adreslerimizden veya telefon numaramızdan ulaşmanız yeterli olacaktır. Kahvemizi içmeye bekleriz.

Kadıköy Nakliyat

İstanbul’un nadide ilçesi olan Kadıköy, her yıl nakliyat ve taşımacılık işlemleri ile ön plana çıkmaktadır. Bu bölgede nakliyat ve taşımacılık sektörünün hızlı bir ivme kazanması yükselen sektörün en önemli bir parçası haline gelmekteyiz. Firmamız, uzun yıllar boyunca siz değerli müşterilerimizin tüm Kadıköy nakliyat işlemlerini sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde yerine getirmekteyiz.

Kadıköy, günümüzde dahil eski yüzyıllardan itibaren birden çok dil, din ve ırktan millete ev sahipliği yapmıştır. Eski bir kültüre dayanan Kadıköy, eşsiz manzarası, akşam ve gece saatlerinde bir başka olan sokak ve caddeleri ile bu bölgeye evini, ofisini, bürosunu taşımak isteyenlerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Evini, ofisini, iş yerini taşıma ihtiyacı olan müşterilerin istek ve talepleri doğrultusunda profesyonel ve kaliteli hizmet veren firmamız her daim siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktadır.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

-Firmamız uzun yıllar boyunca aktif olarak nakliyat, taşımacılık, asansörlü taşımacılık ve evden eve taşımacılık hizmeti vermektedir. Uzun yılların beraberinde getirmiş olduğu bilgi, birikim, ileriye dönük çalışma yöntemlerimiz ile siz değerli müşterilerimize profesyonel ve kaliteli bir hizmet sunabilmekten memnuniyet duymaktayız.

-Avrupa ve Dünya standartlarında hizmet kalitemiz sayesinde siz değerli müşterilerimizin işimizden ve çalışma standartlarımızdan memnun kalmama olasılığınız çok düşüktür. Bu anlamda firmamıza güvenebilir ve işinizi güven içerisinde bize teslim edebilirsiniz.

-Müşterilerimizin bize taşıma amaçlı emanet etmiş olduğu tüm ürünleri kendi ürünlerimiz gibi görmekte ve büyük hassasiyet göstermekteyiz. Müşterilerimizin ürünleri tüm önceliklerimizin önünde seyretmesi diğer nakliyat firmalarından ayrılan en önemli özelliklerimizden birisidir.

-Kadıköy taşımacılık hizmeti sunmadan birkaç gün öncesi taşıyacağımız ürünlere ücretsiz Expertiz yapmaktayız. Ücretsiz Expertiz sayesinde hem taşıyacağımız ürünleri önceden görmüş olmakta ve uygun kamyonları tahsis etmekte hem de siz değerli müşterilerimiz ile konuşabilme ve tanışabilme şansına erişmiş olmaktayız. Bizi tanımanı veya tanımanız Expertiz hizmetimizden ücretsiz olarak yararlanamayacağınız anlamına gelmemektedir. Firmamıza başvuran tüm müşterilerimize ücretsiz olaran Expertiz hizmeti sunmaktayız.

-Müşterilerimizin ürünlerine taşıma öncesi ‘’nakliyat sigortası’’ oluşturmaktayız. Nakliyat sigortası sayesinde ürünlerin yükleme, yolculuk veya adrese teslim aşamasında oluşabilecek her türden problemin tüm sorumluluğu firmamız altına girmektedir. Fakat her firmanın olduğu gibi bizim firmamızın da kendisine göre belirli kuralları mevcuttur. Bu kurallar çerçevesinde siz değerli müşterilerimizin ürünlerinin tüm sorumluluğunu üstelenmekteyiz. Bu sorumlulukları siz değerli müşterilerimize hem yazılı hem de sözel olarak anlatmaktayız.

Kadıköy Nakliyat Hizmetimizde Covid-19 Pandemisine Karşı Almış Olduğumuz Önlem ve Tedbirler

Firmamız Covid-19 Pandemisinin ülkemizde aktif olarak görülmeye başlandığı ilk günden itibaren önlemlerini sıkı sıkıya almış bulunmaktadır. Bu anlamda devamlı olarak kullandığımız ve işlerimizin merkez noktası haline gelen ofis ve bürolarımızı mütemadiyen dezenfeksiyon işlemlerine tabi tutmaktayız. Aynı zamanda çalıştığımız tüm ofislerde kolonya, dezenfektan ve kullanılmamış maskeler mevcuttur. Aynı zamanda tüm kamyonlarımızı belirli aralıklarla en ince ayrıntılarına kadar dezenfeksiyon işlemi yapmaktayız.

Covid-19 Pandemisine karşı almış olduğumuz sıkı önlemler sayesinde siz de güven içerisinde ofislerimize uğrayabilir profesyonel ve kaliteli nakliyat ve taşımacılık hizmetinin tadını çıkartabilirsiniz.

Kadıköy Nakliyat Fiyatları

Kadıköy Nakliyat Firmaları arasında en aktif olarak iş yapan sayılı firmalar arasından birisi olmamız, müşteri sayımızı her geçen gün yükseltmemiz elbette ki çalışma standartlarımız ve uygun fiyat tekliflerimiz oluştur. Kadıköy nakliyat fiyatları konusunda net bir rakam çıkarmak doğru olmaz. Çünkü taşınmak isteyen ürünün cinsi, ağırlığı, ürünü hangi lokasyondan hangi lokasyona taşınacağı gibi unsurlar fiyatların değişkenlik göstermesindeki temel etkenlerin başında gelmektedir.