Beykoz Parça Eşya Taşıma 799 TL’den Başlayan Fiyatlarla

Beykoz Parça Eşya Taşıma 799 TL’den Başlayan Fiyatlarla

Beykoz Parça Eşya Taşıma

İstanbul’un en çok trafik alan bölgesi haline gelen ve her yıl taşımacılık ve nakliyat sektöründe özellike yaz ve bahar aylarında yoğunluk ile karşılaşılan Beykoz’a hizmet vermekteyiz. Beykoz parça eşya taşıma hizmetimiz süresi boyunca siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve profesyonel hizmeti sunmaktayız. Sunmuş olduğumuz profesyonel hizmet avantajları ve her diam müşterilerimizi düşünmemiz en büyük özelliklerimiz haline gelmektedir.

Beykoz Parça Eşya Taşıma Hizmetlerinde Neden Bizi Seçmelisiniz?

-Firmamız siz değerli müşterilerimize Avrupa ve Dünya standartlarında hizmet sunmaktadır. Sunmuş olduğumuz Avrupa ve Dünya standartlarında hizmet kalitemiz sayesinde güven içerisinde işinizi bize teslim edebilirsiniz. Üstün hizmet kalitemiz sayesinde işimizden memnun kalacağınız ve yeniden bizi tercih edeceğiniz garantisi sunmaktayız.

-Firmamız uzun yıllar boyunca aktif olarak gerek Beykoz’da gerekse İstanbul’un birçok farklı noktasında aktif olarak parça eşya taşıma hizmeti sunmaktadır. Uzun yılları bünyemize katmış olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ile devam ettiğimiz ve kendimizi geliştirdiğimiz bu sektörün vazgeçilmezi haline gelmekteyiz. Hatırı sayılır deneyim ve tecrübemiz ile her daim parça eşya taşıma hizmetlerinin en iyileri arasında yer almaktadır. Bu özelliğimizden ötürü müşterilerimizin taşımacılık ve nakliyat hizmetinde ilk tercihi haline gelmekteyiz.

-Firmamız devletimizin gerekli görmüş olduğu tüm parça eşya taşıma hizmetlerinde belge, doküman ve izinlerimizi eksiksiz bir şekilde yerine getirmekteyiz. Belge esaslı çalışma standartlarımız her diam müşterilerimizin güvenini yakalamamıza yardımcı olmaktadır.

-Firmamız alt yapısına gereken önemi sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde vermekteyiz. Güçlü alt yapımızdan ötürü İstanbul’un farklı bölgelerinde oturan ve parça eşya taşıma hizmetlerinden yararlanmak isteyen müşterilerimizin imdadına koşabilmekteyiz. İstanbul’un farklı lokasyonlardaki bölgelere aynı anda hizmet avantajı sunmamız övüneceğimiz konular arasında yer almaktadır. 

-Firmamız taşımak üzere müşterilerimizin bize emanet etmiş olduğu tüm ürünleri gözü gibi bakmaktadır. Aynı zamanda taşıma amaçlı bize verilen tüm eşyaları geniş paketleme işlemlerine tabi tutmaktayız. Geniş paketleme işlemlerimiz sayesinde eşyalar kamyonlara yerleştirme, yolculuk veya adrese teslim aşamasında oluşabilecek tüm problemlerin bir nevi olsun önüne geçmeyi amaçlamaktayız.

-Firmamız tüm taşınacak ürünlere ‘’nakliyat sigortası’’ çıkarmaktadır. Nakliyat sigortası sayesinde eşyalar kamyonlara yerleştirme, yolculuk veya adrese teslim aşamasında başına gelebilecek tüm problemlerin ve sıkıntıların tek sorumluluk kaynağı firmamızdır. Fakat her nakliyat işi firmada olduğu gibi bizim firmamızın da belirli derece almış olduğu sorumluluk derecesi mevcuttur. Bu sorumluluk derecesini müşterimize hem yazılı hem de sözel olarak beyan etmekte ve onayını aldıktan sonra işe başlamaktayız. Bu anlamda içiniz rahat olsun isteriz.

Beykoz Parça Eşya Taşıma Hizmetlerinde Covid-19 Pandemisine Karşı Almış Olduğumuz Önlem ve Tedbirler

Firmamız tüm parça eşya taşıma hizmetlerinde Covid-19 Pandemisini hesaba katarak işlerine cevap etmektedir. Bu anlamda Covid-19 Pandemisine karşı tüm önlem ve tedbirlerimizi sıkı sıkıya almış bulunmaktadır. Firmamızın aktif olarak kullandığı ve müşterilerimizi ağırladığımız ofis ve bürolarımızı dezenfeksiyon işlemlerine tabi tutmaktayız. Bunun yanı sıra gerek ofislerimiz içerisinde gerekse çalışma alanlarımızda dezenfektan, kolonya ve maskeler mevcuttur. Bu gibi önlemlerin yanında yanımızda aktif olarak çalışan tüm personel arkadaşlarımıza gerekli tedbirleri belirtmekteyiz. Covid-19 Pandemisine karşı almış olduğumuz sıkı önlemler sayesinde işinizi güven içerisinde bize telsim edebilir ve ofislerimize uğrayabilirsiniz.

Firmamız ile alakalı aklınızda kalan tüm sorular ve fiyat teklifi alabilmek adına bize ulaşabilirsiniz. Kahvemizi içmeye bekler Keyifli Günler Dileriz.